O biurze detektywistycznym w Katowicach

Profesjonalna, godna zaufania, pewna siebie i rozwiązująca każdą sprawę. Taka właśnie jest firma Detektyw-kobieta, którą mamy przyjemność reprezentować. Zgodnie z przepisami prawa, działamy w oparciu o:

  • Ustawa z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z dnia 2002r. Nr 12 poz.110)
  • Zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracyjnych
  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z racji wykonywanej działalności detektywistycznej

Celem naszych działań, jest kompleksowa działalność, mająca na celu rozwiązanie, nawet najgorszych, najcięższych i wymagających ogromnego poświęcenia spraw. Zajmujemy się szczególnie zdradą małżeńską, świadcząc pomoc kobietom, które w mniejszym lub większym stopniu jej doświadczyły.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i do każdego też podchodzimy poważnie. Staramy się robić wszystko, by wykorzystując swój urok osobisty, spryt, intuicję, oraz wszelkie kobiece cechy, rozwiązać każdą zagadkę.

Oczywiście nie ograniczamy się tylko do takich rozwiązań. Każde inne zlecenie, również jest przez nas analizowane i podejmowane. Nie straszne jest nam również poszukiwanie zaginionych osób, weryfikacja pracowników, czy też wykrywanie podsłuchów.

Kobieta wbrew opinii, że jest słaba, niezdolna do wyrzeczeń i ciężko radząca sobie w sytuacjach kryzysowych, zmienia dziś ten mit i pokazuje, że swoją ciężką pracą i determinacją, potrafi zrobić naprawdę bardzo dużo. Przekonaj się o tym i Ty!

Masz pytania i chcesz pozostać anonimowa? Zapraszamy na forum detektywistyczne. Niezobowiązujace porady, kontakty do licznych biur detektywistycznych w całej Polsce. To właśnie znajdziesz na Forum.